Bez biżuterii ani rusz

Bez biżuterii ani rusz

Dodatki w postaci pięknej biżuterii odgrywają istotną rolę w każdej stylizacji. Mają na nią wielki wpływ. Z tego to powodu warto posiadać kilka uniwersalnych, eleganckich jak i bardziej codziennych, kolczyków, wisiorków, bransoletek czy pierścionków. Oczywiście u każdego sprawdzi się biżuteria inna niż u drugiej osoby.

Właśnie z powyższego powodu warto skupić się na analizie własnej garderoby i na tej podstawie określić co pasuje do większości rzeczy i nas samych. Wykonana ze srebra, aby nie kosztowała majątku, biżuteria z tanzanitem może być wyjątkowo trafionym rozwiązaniem. Kamienie naturalne – i nie chodzi mi tutaj tylko o tanzanit – prezentują się bardzo kobieco i zmysłowo. W zależności od projektu mogą dodać elegancji lub ożywić codzienną stylizację. Stawiając na proste wzory biżuterii uzyskuje się dodatki, które sprawdzą się również na co dzień. Z uwagi na to warto dokładnie przemyśleć zakup i dopasować go do własnego stylu.

Podkreślę też, że srebrna biżuteria z dowolnie wybranymi kamieniami szlachetnymi nie sprawdzi się u każdego. Wybierając konkretna kolorystykę należy zwrócić uwagę na tony dominujące w skórze. To według nich dokonuje się podziału na chłodne i ciepłe typy urody. Determinują jaka temperatura barw będzie wyglądać najbardziej korzystnie. Warto mieć to na uwadze w trakcie zakupów.

Zwróćmy również uwagę na fakt, iż kamienie jubilerskie znajdujące się w biżuterii są doskonałym sposobem na przemycenie akcentów kolorystycznych w stroju. Można postawić na delikatne odcienie. Jednak ciekawym rozwiązaniem będą również mocne barwy, które kontrastują z ubraniami. Oczywiście wymaga to odpowiedniego dopasowania i przeanalizowania już po stworzeniu stylizacji, aby całość prezentowała się dobrze.

Zobacz ofertę Tanzanite.pl – biżuteria z tanzanitem i innymi kamieniami jubilerskimi

Back to top