Bezpieczny sen noworodka

Bezpieczny sen noworodka

Każde dziecko lubi czuć się jak w brzuchu u mamy. Szczególnie noworodki i niemowlaki marzą o powrocie do bezpiecznego miejsca, w którym przecież spędziły tyle czasu. Jednak, gdy już się pojawiły na świecie, muszą stawiać czoła wielu nowym przygodom i wyzwaniom. Większość dzieci chciałoby po wyczerpującym dniu, móc znowu schronić się w miłym i bezpiecznym miejscu, najlepiej u mamy w ramionach.

Dlatego, świetnym pomysłem dla nowo narodzonego szkraba, będzie rożek. Jest ciepły i miękki i znakomicie otula dziecko, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Dla takiego dziecka stanowi to miejsce odpoczynku i ochronę przed zimnem. Rożek dla noworodka zapewni mu podobne uczucie otulania, jak w brzuchu mamy, przez co dziecko może wypocząć i będzie czuło się ochronione. Zmniejszenie stresu na pewno wspomoże jego rozwój, a dostosowanie grubości i materiału rożka do pory roku, pomoże mamie, gdy pogoda jest kapryśna. Rożek dla niemowląt, trochę starszych dzieci też się przyda każdemu świeżo upieczonemu rodzicowi. Jest to świetny patent na uspokojenie dziecka, kiedy jest wystraszone, lub potrzebuje bliskości.

Ciepły otulający rożek będzie idealnie pasował dziecku i zapewni mu poczucie bliskości i miłości. Rożki są bardzo prostej konstrukcji i każdy może łatwo zawinąć w niego dziecko. Dzięki temu, że tą takie proste i z naturalnych materiałów, każdy rodzic może sobie na nie pozwolić. Najczęściej mają jeszcze miłe dla oka nadruki i można dopasować rożek do koloru ubranek dziecka. Bardzo dobrej jakości rożki można znaleźć w sklepie senna-sowka.pl.

Zobacz też: Senna Sówka | Rożek dla noworodka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top