Jak używać kokonu niemowlęcego?

Jak używać kokonu niemowlęcego?

Każdy pamięta kiedy malutki człowiek po porodzie pojawia się już w domu. Szczęśliwi mama i tata najchętniej nie wypuszczaliby go z rąk! Noworodki też uwielbiają być noszone, prawdopodobnie wtedy czują się najbezpieczniej. Bardzo łatwo zauważyć to podczas usypiania czy karmienia. Dziecko wzięte na ręce i przytulone, zazwyczaj staje się dużo spokojniejsze. Wynika to prawdopodobnie z tego, że wtedy czują ciepło drugiej osoby, a ramiona rodzica stają się wręcz idealnym miejscem do odpoczynku dla malutkiego człowieka.

Obecnie młodzi rodzice mogą wybierać wśród mrowia przeróżnych akcesoriów przeznaczonych dla noworodków. Począwszy od ubranek, poprzez łóżeczka, kosmetyki, urządzenia kąpielowe czy zabawki. Takim ważnym wydarzeniem każdego dnia jest zazwyczaj kąpiel. Dzieci bardzo lubią zabawy w ciepłej wodzie, a po zakończeniu plusków lądują w ciepłym, miękkim ręczniku. Po ubraniu dziecka najczęściej zawijane są w kocyk, kołderkę, czy też specjalny rożek. Ostatnio co raz większą popularnością wśród rodziców cieszą się takie rozwiązania jak kokon niemowlęcy . Jest to swego rodzaju leżak, który posiada wyższe, miękkie burty dookoła. Ten przenośny gadżet sprawia, że dziecko zachowuje się w nim tak jakby było przytulone.

Możliwość łatwego przenoszenia kokonu daje też rodzicom więcej swobody. Dziecko po kąpieli nie musi lądować od razu w łóżeczku i można się cieszyć zabawą z nim tam, gdzie umieści się jego przenośne miejsce spoczynku. To duża frajda dla niemowlaka i jego opiekunów. Na rynku jest obecnych wiele firm produkujących te leżaczki, jednak kokon niemowlęcy minky, to chyba najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o cenę i jakość wykonania. Oprócz przyjemnego efektu wizualnego, po wzięciu do ręki tego wyrobu, zdajemy sobie sprawę, że nasze dziecko też będzie zadowolone kiedy położy się je w tym ocieplaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top