Kreacje ślubne w stylu boho – ogólna charakterystyka

Kreacje ślubne w stylu boho – ogólna charakterystyka

Każdy rodzaj stylu można dokładnie zdefiniować, by zapoznać się z jego głównymi cechami. Jak zatem wygląda styl boho i czy jest on dobrym wyborem w przypadku tworzenia kreacji ślubnej dla przyszłej panny młodej?

Suknie ślubne w stylu BOHO

BOHO na pewno jest stylem bardzo zróżnicowanym, w którym nic nie jest stałe i nic nie jest pewne. Wykorzystuje się w nim niezliczoną ilość materiałów. Suknie w stylu boho mogą być tworzone z połączeń kilku, a nawet kilkunastu tkanin, dzięki czemu zyskują niepowtarzalny i unikalny charakter. Projektuje się je w taki sposób, by założone na ciało potrafiły podkreślać jego atuty i skrywać mankamenty. Lekkie tkaniny wspaniale radzą sobie z modelowaniem ciała, dzięki czemu nawet kobieta z kilkoma dodatkowymi kilogramami wokół brzucha może wyglądać w nich smukło i zgrabnie. Efekt wymodelowanej figury nie jest jednak zasługą wyłącznie samego materiału. Suknie ślubne boho łączą w sobie także zróżnicowane kolory, wzory i zdobnicze detale. Wykańcza się je kolejnymi elementami, wśród których najczęściej pojawiają się: długie frędzelki, lekkie falbany oraz materiałowe taśmy. Niektórzy projektanci idą natomiast w drugą stronę i tworzą suknie w stylu boho o minimalistycznych formach i monochromatycznych odcieniach. To właśnie pokazuje, jak uniwersalny i zróżnicowany jest ten styl ( https://www.annakara.com/suknie-slubne )

Oczywiście żadna przyszła panna młoda nie powinna kupować dla siebie kreacji „w ciemno” – najpierw musi ją zmierzyć w stacjonarnym salonie, by przekonać się, czy rzeczywiście ona do niej pasuje. Styl boho jest bez wątpienia piękny, ale niekoniecznie dobry dla każdego. Niektóre panie lepiej poczują się bowiem w klasycznych kreacjach.

Back to top