Obraz na szkle – kiedy się opłaca?

Obraz na szkle – kiedy się opłaca?

Szkło na ścianę to rozwiązanie nie tylko nowoczesne, ale również oryginalne. To świetna opcja dla wszystkich, którzy znudzili się zwykłymi kafelkami. Za pomocą szklanych paneli możemy całkowicie odmienić wnętrze. Duża ilość wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy również zlecić indywidualny projekt, dzięki czemu na ścianę trafi nasza własna grafika. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań.

Jaka cena?
Obrazy na szkle to inwestycja, która posłuży nam przez wiele lat. Nie warto decydować się na produkty słabej jakości. Takie panele nie są wystarczająco odporne na warunki otoczenia m.in. wilgoć oraz wysokie temperatury.
Za metr kwadratowy szkła zapłacimy około 600 zł. Warto dodać, że w cenie znajdują się najczęściej wszystkie poprawki, taki jak np. wykonanie otworów, czy też szlifowanie krawędzi. Samodzielne wykończenie mogłoby przysporzyć nam wielu trudności.

Szkło w kuchni
Istnieje przekonanie, że szklane panele nie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Wiele osób uważa, że jest to bardziej element dekoracyjny niż wykończenie wnętrz. Nic bardziej mylnego. Jeśli zdecydujemy się na szkło dobrej jakości (zazwyczaj jest to szkło hartowane), to będzie one odporne na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a także zmienne temperatury. Ich czyszczenie przebiega dokładanie tak, jakbyśmy czyścili tradycyjne płytki ścienne. Obraz na szkle nie zostanie uszkodzony pod wpływem środków chemicznych i preparatów czyszczących. Nie musimy kupować specjalnych środków.

Zobacz więcej: Axitech.pl | Obrazy na szkle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top