Odsysanie tłuszczu – jaki wybrać zabieg?

Odsysanie tłuszczu – jaki wybrać zabieg?

Problemy z nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej w organizmie dotykają większości osób po 35 roku życia. Coraz częściej można je również zaobserwować u młodszych. Większość z nas, aby pozbyć się niechcianych boczków lub oponek rozpoczyna od diety oraz aktywności fizycznej. Niestety, dość często są one niewystarczające i w tym momencie warto wybrać się do specjalisty, który w szybki sposób pozbędzie się nadwyżki tłuszczu.

Zabieg odsysania tłuszczu – liposukcja

Odsysanie tłuszczu, przeprowadzane w sprawdzonych gabinetach medycyny estetycznej jest bezpiecznym zabiegiem, po którym nasza sylwetka będzie wyglądała idealnie. Liposukcja kraków jest przeprowadzana jedynie w specjalistycznych gabinetach, po uprzednim zapoznaniu się ze stanem zdrowia pacjenta. Wykonanie zabiegu uniemożliwiają m.in. stany zapalne, nadciśnienie, cukrzyca oraz zaburzenia krzepliwości krwi. Przed przystąpieniem do odsysania tłuszczu należy przedstawić osobie, wykonującej liposukcję wyniki badań na podstawie, których zostaniemy zakwalifikowani do zabiegu.

A może operacja odsysania tłuszczu?

Krakowskie gabinety medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej oferują zabiegi liposukcji wykonywane różnymi metodami. Obok klasycznej, która polega na odsysaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, możemy zdecydować się na mniej inwazyjną liposukcję wodną. Polega ona na „rzeźbieniu” sylwetki przy pomocy strumienia wody, który oddziela tłuszcz od tkanki mięśniowej. Na uwagę zasługuje również bardzo precyzyjna liposukcja laserowa, jak również zabiegi przeprowadzane przy pomocy ultradźwięków. Niezależnie od rodzaju liposukcji, dzięki niej mamy możliwość szybkiego pozbycia się tkanki tłuszczowej z podbródka, szyi, pleców, talii, brzucha, pośladków, ud a także z kolan i kostek, czyli niemal wszystkich partii ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top