Czekoladki ślubne dla gości weselnych

Czekoladki ślubne dla gości weselnych

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że goście zaproszeni na ślub i wesele wręczają nowożeńcom prezenty i najczęściej są to prezenty dość drogie. Mamy tu albo do czynienia z przydatnymi sprzętami AGD/RTV, albo z wyposażeniem domu jak pościele, zasłony czy zastawa, albo po prostu gruba koperta wypełniona pieniędzmi.

Czekoladki ślubne dla gości weselnych – czy warto?

Mówi się też, że te prezenty są niejako rewanżem za to, że państwo młodzi (a raczej ich rodziny) wykosztowali się na suto zastawione stoły weselne oraz oprawę weselnej zabawy. Zawsze miło by jednak było, by tacy nowożeńcy wręczyli gościom także jakiś symboliczny podarek, który byłby czymś w rodzaju takiego podziękowania za przybycie na ślub. Takim komunikatem: fajnie, że jesteście z nami i fajnie, że nam dobrze życzycie na nowej drodze życia.

Pomysłów na takie drobne upominki weselne dla gości jest wiele, ale chyba najpopularniejsze są czekoladki ślubne dla gości weselnych . Jest to upominek sprawdzony i bardzo chętnie i miło przez gości przyjmowany. Całą magia takich czekoladek ślubnych (oczywiście oprócz ich wyjątkowego smaku i dobrych składników) leży w odpowiedniej personalizacji, udekorowaniu i opakowaniu. Bardzo fajne są na przykład takie czekoladki ślubne, na których opakowaniach są nadrukowane zdjęcia młodej pary (i chodzi to konkretnie o parę, która bierze ślub, a nie jakichś przypadkowych modeli). Do tego bardzo fajnie jest dopisać imiona nowożeńców, datę ślubu oraz życzenia – za przybycie, za obecność, za zabawę i tak dalej.

Jest bardzo wiele firm, w których takie czekoladki na ślub można zamówić. Firmy takie mają już albo gotowe szablony (gdzie wystarczy podmienić swoje zdjęcie, imiona i datę) albo w razie potrzeby możemy samodzielnie zaprojektować całe opakowanie. Bardzo fajnie też wygląda opakowanie zbiorcze dla takich kilkunastu sztuk czekoladek, mogą one na przykład być zawiązane w jakimś przewiewnym, prześwitującym i kolorowym woreczku z kokardką. Mogą to też być pudełeczka różnych kształtów, na przykład popularne są takie w kształcie serca albo tortu.

Back to top