Elegancka retro łazienka

Elegancka retro łazienka

Jeśli zdecydujemy się urządzać naszą łazienkę właśnie w tym oryginalnym stylu jakim z pewnością jest styl retro, to musimy być przygotowani na większy wydatek. Wiadomo, że łazienka retro robi ogromne wrażenie i jest bardzo elegancka, ale niestety również droga. Trzeba przyjrzeć się takim produktom jak wanny czy umywalki miedziane oraz baterie mosiężne, a te są kilkukrotnie droższe od tradycyjnych.

Decydując się zatem zastanówmy się dwa razy czy na pewno chcemy i stać nas na taki wydatek, żeby później nie było rozczarowania i większych zmartwień niż przyjemności. Umywalki miedziane to koszt około 1,5 – 2 tys. złotych, natomiast wanny z miedzi kosztują nawet ponad 20 tys. złotych.

Czemu łazienka retro jest tak kosztowna? Przyczyną takiego stanu rzeczy jest naprawdę tylko i wyłącznie cena surowców, z których powinny, a właściwie muszą zostać wykonane główne czy też inaczej mówiąc podstawowe przedmioty wyposażenia łazienki. O jakie surowce konkretnie chodzi? Są to oczywiście takie surowce jak mosiądz, brąz czy miedź. Niestety ich ceny na naszym rynku jak i również na rynkach zagranicznych są bardzo wysokie.

Jak można się domyślić cena surowca idzie w parze z ceną produktu, który z tego surowca jest zrobiony. Zatem chcąc wyposażyć odpowiednio łazienkę w podstawowe dla stylu retro produkty, musimy przejrzeć i wybrać coś dla siebie z takich produktów jak wanny miedziane, a jak już wspomniałem ich cena to wydatek około dwudziestu może nawet dwudziestu pięciu tysięcy złotych, umywalki retro – najczęściej są to umywalki miedziane oraz baterie retro – na przykład baterie mosiężne.

Kolejnymi niezbędnymi elementami w stylu retro w naszej łazience powinny być lampy z brązu czy mosiądzu, lustro – najlepiej z ramą właśnie z brązu oraz rozmaite dekory miedziane na ściany naszej łazienki. To wszystko, oczywiście sensownie uzupełnione nowoczesnymi sprzętami łazienkowymi oraz stylowymi szafkami czy półkami jak i również odpowiednią terakotą będzie gwarancją sukcesu przy urządzaniu łazienki w stylu retro.

Umywalki Miedziane | www.miedzianydom.pl/umywalki-miedziane,c32.html | Miedziany Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top