Hydraulik- co warto o nim wiedzieć?

Hydraulik- co warto o nim wiedzieć?

Hydraulik to osoba zajmująca się szeroko pojętymi instalacjami sanitarnymi. Angielska nazwa „plumber” w dosadny sposób daje do zrozumienia, jaki zakres działalności wykonywany jest przez tego fachowca. Etymologia słowa powiązana jest bezpośrednio z rurami kanalizacyjnymi, które w starożytności i średniowieczu wykonane były z ołowiu (nie wiedziano wtedy, że jest on szkodliwy dla organizmu ludzkiego, a szczególnie układu nerwowego).

Aktualnie hydraulik zajmuje się nie tylko kanalizacją, ale również instalacją wody użytkowej, centralnym ogrzewaniem, czy montażem sanitariatów. Do jego działań zaliczyć można również uszczelnianie instalacji gazowych.

Mała awaria to zazwyczaj duży kłopot. Wpadanie w panikę jednak nic nam w tym przypadku nie da. W momencie zauważenia usterki zadzwońmy po zaufanego hydraulika. Do tego grona niewątpliwe należy firma Hydraulik 24 z Krakowa. Obejmuje one swoją działalnością, nie tylko miasto Kraków, ale również okoliczne miasteczka i wsie. Bezpośredni kontakt do fachowców zapewnia rzeczową i szybką pomoc. Na stronie internetowej firmy znajduje się również adres e-mail oraz formularz do szybkiego kontaktu, jednak nie są one poleca do zgłaszania awarii. Ze względu na dosyć dużą liczbę zleceń, te media internetowe nie są sprawdzane na bieżąco. E-mail wykorzystany może być w przypadku pytań, czy ofert współpracy długofalowej.

Oprócz specjalistycznej wiedzy pracownicy oferują także konkurencyjne ceny. W przypadku godzin nocnych i dni świątecznych stawki bazowe podbijane są o 50 %, co jest praktyką jak najbardziej legalną. Firma ma zarejestrowaną działalność, dzięki czemu będziemy mogli otrzymać rachunek, czy fakturę. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń, a hydraulicy na pewno pomogą rozwiązać Twój problem!

Zobacz też: Hydraulik Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top