Krówki personalizowane – sposób na niedrogą i słodką reklamę

Krówki personalizowane – sposób na niedrogą i słodką reklamę

Jestem koordynatorem do spraw promocji i kontaktu z mediami w dużej firmie międzynarodowej.

Krówki personalizowane 

W pracy zajmuję się często przygotowywaniem spotkań i konferencji z klientami zewnętrznymi. Z racji mojego stanowiska zawsze szukam ciekawych rozwiązań, które będą jednocześnie dobrą reklamą dla firmy. Ostatnio zainwestowaliśmy niewielką sumę pieniędzy na zakup słodyczy i zamówiliśmy cukierki personalizowane. Nie są to jakieś ogromne kwoty, a pozwalają na zamówienie dużego pudła, które może wystarczyć na dłuższy czas. Jak wiadomo, prawie każdy lubi cukierki i na taki smakołyk chętnie się skusi.

Sprawdziłam ofertę pobliskich agencji reklamowych, które mają taką słodką ofertę. Zdecydowałam, że spróbujemy najpierw zamówić personalizowane krówki, ponieważ są to cukierki ogólnie lubiane i mają dość dużo miejsca na napis z nazwą firmy. Widziałam takie cukierki personalizowane u konkurencji i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podpowiedziałam to rozwiązanie mojemu szefowi i moim koleżankom, które również zamówiły krówki personalizowane z nazwą swojej firmy. W naszej firmie na recepcji stoi miseczka i każdy, kto do nas przychodzi może się częstować. Jak przygotowujemy jakieś podarunki dla gości to zawsze dorzucamy do torby krówki personalizowane jako smaczny dodatek.

Muszę wypróbować inne cukierki personalizowane, chociaż wszyscy mi odradzają, bo mówią, że krówki są znane i najlepsze. Tylko raz zdarzyła mi się sytuacja, że zamówione krówki personalizowane na konkretną imprezę, z nadrukowaną datą, dotarły do nas po terminie. Wtedy nasz wyluzowany szef powiedział, żebym nie odsyłała paczki, tylko rozdała je wszystkim pracownikom naszej firmy. Dzięki tej pomyłce mieliśmy super słodki tydzień.

Back to top