Lampy wiszące przemysłowe – High Bay

Lampy wiszące przemysłowe – High Bay

Lampa przemysłowa typu High Bay to połączenie wysokiej sprawności świetlnej, ale także trwałej i szczelnej konstrukcji. Są to oprawy świetlne, które doskonale poradzą sobie nawet w bardzo ciężkich warunkach, w miejscach o podwyższonej wilgotności, czy dużej ilości pyłu i kurzu. Wyposażone w źródło światła LED będą pobierać nie tylko znacznie mniejsze ilości energii elektrycznej, w porównaniu do tradycyjnych lamp przemysłowych, ale także samo ich światło będzie zdecydowanie wyższej jakości.

Najpopularniejsze lampy przemysłowe wiszące to oczywiście oprawy typu High Bay. Są to energooszczędne zamienniki tradycyjnych lamp kubełkowych, które tak często mogliśmy spotkać w oświetleniu obiektów handlowych, sportowych, czy stacji benzynowych.

Lampa przemysłowa typu High Bay to produkt wykonany w energooszczędnej, ale także ekologicznej technologii. W oprawach przemysłowych LED nie uświadczymy szkodliwej dla środowiska rtęci, a sama lampa nie będzie emitować promieniowania UV ani IR. Lampa hermetyczna LED nie osiąga również ogromnie wysokich temperatur podczas swojej pracy. Stare lampy przemysłowe, nie tylko bardzo się nagrzewały, ale także znacząco zawyżały temperaturę w pomieszczeniu w czasie letnich upałów. Ich zamienniki w technologii LED osiągają znacznie niższe temperatury, nawet po długim, stałym okresie pracy. Diody LED same w sobie potrzebują oczywiście odpowiedniego odprowadzania ciepła, a do tego doskonale sprawdza się aluminiowa obudowa i żebrowany radiator. Taka konstrukcja w połączeniu z energooszczędnym źródłem światła daje nam lampy o długim i bezawaryjnym czasie pracy, które będą wygodne zarówno dla portfela pracodawcy, ale także zapewnią wysoki komfort samym pracownikom.

Lampa LED typu High Bay stanowi idealne rozwiązanie oświetleniowe do wielu rodzajów budynków. Są to oprawy oświetleniowe przemysłowe, bardzo chętnie wybierane do oświetlenia magazynów, hal przemysłowych, czy warsztatów wielkopowierzchniowych. Wykonane z wysokiej jakości obudowy i wyposażone w energooszczędne źródło światła są gwarancją długiej żywotności i niskich kosztów związanych z poborem energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top