Stare lampy przemysłowe, czy te ledowe?

Stare lampy przemysłowe, czy te ledowe?

Jeszcze kilkanaście lat temu nie mielibyśmy możliwości większego wyboru wśród lamp przeznaczonych do oświetlenia przemysłowego, które chcielibyśmy zamontować w naszej hali czy magazynie.

Dzisiaj taką możliwość dają nam oczywiście lampy przemysłowe LED , które dzięki swojej bezawaryjności i energooszczędności szybko zyskały niezwykłą popularność. Wszystkie nowoczesne hale, magazyny, czy duże firmy transportowe, decydują się na oświetlenie przemysłowe wykonane wyłącznie w tej technologii.Związane jest to oczywiście z ogromną ilością zalet, które posiadają lampy ledowe przemysłowe. Są to m.in.:

Źródło światła LED – energooszczędne diody LED, w które zostały wyposażone lampy przemysłowe, charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną i niezwykle długą żywotnością.

Wewnętrzna przetwornica – wewnętrzne przetwornice, które są źródłem zasilania diod LED, bardzo pozytywnie wpływają na ich długą żywotność. Produkty wyposażone w wysokiej jakości wewnętrzne transformatory są odporne na skoki napięcia sieci, ale także pozytywnie wpływają na bezawaryjność całego układu elektronicznego naszej lampy.

Szczelna i trwała obudowa – połączenie nierdzewnej aluminiowej obudowy i odpowiedniego radiatora jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o lampy przemysłowe wykonane w technologii LED. Aluminium to bardzo trwały materiał, który z biegiem upływającego czasu nie straci swoich wartości estetycznych, a w połączeniu z odpowiednim radiatorem, zapewni odpowiednie odprowadzanie ciepła z diod LED. Taka konstrukcja sprawia, że lampy przemysłowe z aluminiową obudową są gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy.

Lampy sufitowe LED przemysłowe to oprawy wyposażone w zintegrowane źródło światła. Oznacza to, że są to lampy od razu gotowe do pracy po zawieszeniu i podłączeniu do prądu 230V. Nie potrzebujemy dokupywać do nich żadnych żarówek przemysłowych ani innych źródeł światła, które wykorzystywaliśmy w przypadku tradycyjnego oświetlenia przemysłowego.

Jeżeli chcą Państwo zmniejszyć swoje rachunki za energię związane z oświetleniem hali, czy magazynu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego SMD-LED.pl Wykonujemy nie tylko wyceny samego oświetlenia, ale także w pełni kompleksowe i darmowe projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top