Metalowe ramki na zdjęcia – piękne wzory

Metalowe ramki na zdjęcia – piękne wzory

Przechowywanie bibelotów często jest kłopotliwe. Ozdobne figurki, ramki na zdjęcia i szkatułki powinny być odpowiednio wyeksponowane, aby rzucały się w oczy i zdobiły dane pomieszczenie. Warto inwestować z ozdoby wykonane w podobnej kolorystyce, o różnej wielkości i w wielu ciekawych wzorach.

Ramka vintage 

Wielbiciele tego typu produktów najczęściej poszukują przedmiotów oryginalnych, unikatowych i niebanalnych. Wiele osób inwestuje w przedmioty z duszą, które przetrwały kilkadziesiąt lat.

Doskonałym rozwiązaniem jest zakup szklanej witryny, która pozwoli wspaniale wyeksponować porcelanową zastawę czy kryształowe kieliszki. Wiele modeli posiada oświetlenie led w różnych kolorach.

Bibeloty najczęściej stawiane są na komodach, szafkach, stolikach nocnych bądź różnego rodzaju półkach. W ostatnim czasie hitem są półki w stylu skandynawskim o kształcie domku lub charakterystycznego trójkąta. Tego typu półki doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym, młodzieżowym a także w salonie czy też w przedpokoju.

Ramka vintage doskonale ozdobi każdą ścianę. Zawieszenie kilku ramek w różnych wzorach i o różnych wielkościach wspaniale ozdobi pustą ścianę. W ramce umieścić można rodzinne fotografie lub modne plakaty z zabawnymi hasłami i cytatami. Warto wybierać produkty pochodzące od znanego i renomowanego producenta gdyż charakteryzuje je trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Metalowe ramki na zdjęcia doskonale pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour, w stylu minimalistycznym, a także w stylu klasycznym. Świetnie sprawdzą się one w salonie kosmetycznym, salonie fryzjerskim a nawet w biurze rachunkowym.  Ogromny wybór różnego rodzaju bibelotów w ofercie mają sklepy z meblami, pamiątkami a także kwiaciarnie. Nietypowych przedmiotów warto szukać na różnego rodzaju portalach i aukcjach internetowych, gdzie dodatkowo można wynegocjować niezwykle korzystną cenę.
Coraz więcej młodych osób poszukuje nietypowej zastawy stołowej, na przykład ozdobionej kaszubskim wzorem.

Różnego rodzaju bibeloty to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin czy też rocznicy ślubu. Ramkę na zdjęcia warto podarować młodej mamie, która chętnie umieści w niej fotografie swojej pociechy. Cena ramek na zdjęcia zazwyczaj mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Wpływ na wysokość ceny ma wielkość przedmiotu, materiał z jakiego został on wykonany a także dodatkowe jego funkcje.
Należy pamiętać, aby wszelkie bibeloty regularnie czyścić z kurzu i nadawać im połysk.

Back to top