Drobiazgi dla gości weselnych – krówki na ślub

Drobiazgi dla gości weselnych – krówki na ślub

Wesele to miły czas zabawy dla pary młodej oraz dla ich gości. Ostatnio bardzo popularnym stało się dawanie drobnych prezentów swoim gościom.

Krówki na ślub 

Najczęściej są to słodycze z uwiecznioną, na opakowaniu, datą danego ślubu. Cukierki z nadrukiem weselnym to miły i najsłodszy upominek dawany gościom weselnym. Krówki weselne są smaczne, ładnie zapakowane i stanowią miłą pamiątkę danego wesela co prawda tą pamiątką staje się opakowanie, ale smaczny przysmak można zawsze z apetytem zjeść.
Najczęściej na opakowaniu cukierka wypisuje się imiona młodych oraz datę zawarcia przez nich ślubu. Krówki dla gości weselnych są bardzo miłym okazaniem wdzięczności za podarki i za obecność na ślubie i weselu.

Krówki są dawane pojedynczo, w pakiecikach, torebkach lub w kartonikach w formie małych bombonierek pełnych krówek weselnych. Warto też dodać, że papierki cukierków najczęściej bywają w kolorach motywu przewodniego danego ślubu czy wesela. Są więc w przewodnich kolorach, a nadrukowane na nich mogą być girlandy, serca czy kwiatki. Ten weselny gadżet jest całością całego wesela, nie tylko jest prezentem dla gości, ale także bardzo ładnie dekoruje stoły, czy bar. Krówki umieszczone w wielkich wazach czy misach doskonale wkomponowują się w całość dekoracji sali.

Popularnym też staje się dekorowanie papierków krówek weselnych zdjęciami pary młodej. Krówki z nadrukiem weselnym są bardzo przyjemnym gadżetem, który powinien być obecny na weselu. Sprawia ogromną przyjemność gościom i samej parze młodej, która przy pożegnaniu może wręczać swoim gościom małe podarunki.

Back to top