Materac Hevea lateksowy – opinie

Materac Hevea lateksowy – opinie

Materac lateksowy dla dziecka składa się nie tylko z naturalnej pianki lateksowej, ale w niektórych przypadkach również z maty kokosowej. Produkty tego rodzaju są hipoalergiczne ze względu na swoje naturalne właściwości. Mogą zatem na nich bez żadnego problemu spać niemowlęta nawet od pierwszych chwil swojego życia.

Hevea materac lateksowy 120×60 posiada przede wszystkim zmienne strefy twardości, które są rozmieszczone symetrycznie. Dzięki temu nie ma większego znaczenia, która ze stref zostanie umieszczona od strony głowy, a która od nóg. Rekomendowane jest jednak okresowe zmienianie stron materaca w ramię danego łóżka. Zapraszamy na: https://szwalniasnow.pl/produkt/materac-lateksowy-120×60-hevea/

Rodzice z roku na rok coraz częściej podejmują decyzję o wyborze tego rodzaju materaca do łóżeczka dla swojej pociechy. Zapewniają one bowiem dzieciom najwyższy możliwy komfort snu. Ponadto nie wszyscy mają świadomość, że materace lateksowe są prozdrowotnym rozwiązaniem gwarantującym właściwą podporę zarówno dla kręgosłupa i główki, jak i innych części ciała dziecka.

Warto mieć na uwadze fakt, że niemowlę przed dziewiątym miesiącem życia będzie potrzebowało zdecydowanie twardszego podłoża do spania. Jest to jedna z przyczyn, dla których najlepszą możliwą opcją będą materace lateksowe.

Strona wierzchnia produktu zawiera warstwę kokosową stanowiącą właściwą podporę dla delikatnego ciała dziecka z pierwszych miesięcy życia. Z kolei druga strona materaca jest miękka, ponieważ bezpośrednią jej podporę stanowi lateksowa pianka. Jeżeli dziecko ukończy dziewiąty miesiąc życia, materac należy odwrócić na drugą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top