Pyszne cukierki, które mogą wiele!

Pyszne cukierki, które mogą wiele!

Krówki zostały wpisane na Listę polskich produktów tradycyjnych. Nic dziwnego, ich produkcja sięga bez mała stu lat, a historia produkcji zaczyna się w Poznaniu. Sama nazwa zrodziła się dzięki opakowaniu, na którym widniał rysunek krowy. Mleczne ciągutki dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi szybko podbijały serca kolejnych osób, a dzisiaj chyba każdy uśmiecha się pod nosem na myśl o tych cukierkach.

Cukierki z nadrukiem

Krówki z indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem na opakowaniu to świetny gadżet reklamowy. Spełni się w każdym miejscu, nieważne czy jest to salon fryzjerski, warsztat samochodowy czy biuro architektoniczne. Cukierki z nadrukiem to nie tylko słodka przekąska. Na opakowaniu świetnie sprawdzi się umieszczenie loga firmy, bądź chwytliwego hasła związanego z ważnym wydarzeniem. Możliwości jest wiele, a przykładowe realizacje można podejrzeć na stronie sklep-krowki.com. Warto podkreślić, że projekt wymarzonego opakowania jest darmowy.

Jak zamówić cukierki z nadrukiem?

Zamówienie cukierków z nadrukiem to rzecz banalna. Wystarczy wybrać odpowiednią ilość, złożyć zamówienie, a w komentarzu wpisać jaki wzór nas interesuje. Można skorzystać z gotowych pomysłów, bądź poprosić o stworzenie indywidualnego opakowania. Przygotowanie projektu trwa 2 dni, po czym do osoby zmawiającej odsyłany jest koncept opakowania w celu akceptacji. Ostatnim krokiem jest opłacenie zamówienia i oczekiwanie na słodką przesyłkę. Czas realizacji zamówienia wynosi około 10 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu opakowania przez klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top