Gra w rzeczywistym świecie

Gra w rzeczywistym świecie

Świat, który nas otacza jest pełen zagadek i tajemnic. Każdy z nas lubi czasem zabawić się w detektywa i rozwiązać kilka spraw. Do tej pory mieliśmy tylko okazje robić to wirtualnie poprzez gry, od niedawna pojawiła się niesamowita alternatywa zabawy w detektywa w rzeczywistości. Co mam na myśli? Oczywiście chodzi o pokój zagadek znany też inaczej z ang. escape room.

Escape room czyli tak wspomniany wyżej pokój zagadek to niesamowita okazja sprawdzenia swoich detektywistycznych umiejętności. Zabawa polega na zamknięciu kilkuosobowej grupy w pokoju pełnym tajemnic i zagadek. Grupa musi wykazać się umiejętnością współpracy, kreatywnością a także inteligencją, tak aby rozwikłać wszystkie „pułapki” przed upływem czasu, który w tej grze jest najtrudniejszym przeciwnikiem i wydostać się z pokoju.

Twórcy escape roomów postarali się i przygotowali szereg łamigłówek do rozwikłania, od najłatwiejszych do tych, w których cała grupa musi wytężyć swoje umysły. Każdy z nas znajdzie dla siebie interesujący pokój, od szalonego laboratorium po opuszczone muzeum czy przerażającą piwnicę. Znajdzie się nawet coś dla fanów historii, którzy mogli będą przenieść się w czasy rycerzy, bądź zabawić się w muszkieterów.

Dzisiejsze lokale oferujące escape game stały się świetną alternatywą do spędzania wolnego czasu z grupką znajomych. Pobudza naszą wyobraźnie i kreatywność, przy czym gwarantują niesamowitą zabawę i wspomnienia. Każdy kto przejdzie ten mistrzowsko zaprojektowany pokój zagadek na pewno będzie przepełniony dumą.

Jeśli interesuje Was tego typu rozrywka, to w Krakowie szczerze polecam Wam escape room oferowany przez nich: http://www.lostroom.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top